Jste zde

Dubový nábytek a stoly

Kvalitní dubové stoly a nábytek pro každého, kdo ocení přírodní materiál s jedinečným vzhledem, přirozenou funkčnost, praktickou odolnost a dlouhou životnost. 

 

Myslete na tradici dubového nábytku a získejte pro Váš domov jedinečný nábytek, kterému Vaše rodina může dát historii. Ponese jedinečnou atmosféru domova, přátelskou a  vstřícnou.

Vytvořte si symbol, ke kterému se budete rádi vracet a setkávát se se svými blízkými. Vyrobený přesně pro Vás, navždy kus přírody u Vás doma.

 

Náš dubový nábytek vyniká kvalitním zpracováním a masivní konstrukcí, která odolá nejenom dětem, ale i mnoha letům stálého používání. Značka Hardwood je odpovědí na nekvalitní nábytek, který je k běžně k dostání.

Materiál a provedení nábytku

Specializujeme se na výrobu z průběžné dubové spárovky. Pro dubové stoly využíváme spojovací prvky, které jsou navrženy na vysoké zatížení, ale zároveň je možné stůl kdykoliv rozložit a převézt. Demontovatelná konstrukce stolu nemá vliv na jeho vynikající stabilitu po složení. Dubové stoly i nábytek upravujeme drásáním, které zvýrazní přírodní kresbu dubového dřeva. 

Fotogalerie 

Ve fotogalerii napravo na stránce můžete vidět ukázky našich prací - dubového nábytku. Budeme je pravidelně doplňovat. Více fotografií můžete zobrazit procházením zvětšených fotografií (stačí na fotografii kliknout a pak klikat na levou či pravou stranu fotografie).

 

Od objednávky k dodání dubového nábytku

Rádi Vám pomůžeme a zodpovíme dotazy. Můžete s námi prodiskutovat Vaše požadavky a na požádání zajistíme i bytového architekta. 

Většina zakázek má následující průběh: 

  1. Připravte si svůj záměr (jaký nábytek chcete; jeho přibližné rozměry, respektive umístění)
  2. Kontaktujte nás vše podrobně probereme a připravíme návrh
  3. Odsouhlasení návrhu a konstrukčního řešení nábytku
  4. Finální nabídka výroby nábytku a podpis smlouvy o dílo
  5. Složení zálohy dle domluvy a objemu výroby
  6. Výroba nábytku (průměrná doba je 6 týdnů)
  7. Odvoz a montáž k zákazníkovi
  8. Konečné uzavření zakázky s vyúčtováním

Máte plný servis přímo od výrobce. Pomůžeme Vám demontovat a odvézt starý nábytek. Samozřejmostí je důkladný úklid po realizaci zakázky.

 

Zeptejte se nás nebo dohodněte schůzku!

Stačí kontaktovat Ing. Jiřího Šťástku na telefonu: 
+420 603 838 093 anebo napsat přímo z webu na e-mail.

 

 

Spolupracujeme s Bella Idea

specialistou na návrh a realiaci obchodních interiérů. Tým Bella Idea dokáže vytvořit jedinečný interiér, který podpoří nejen Vaši obchodní značku, ale zároveň ve stylově realizovaném prostředí se Vaši zákaznici budou cítit příjemně a budou se k Vám rádi vracet. Další informace a ukázky realizací najdete na www.bellaidea.cz